O firmie A.H.M. SIEMKO

Firma A.H.M. SIEMKO rozpoczęła działalność w 1980 roku. Inicjatorem założenia firmy był Henryk Siemko. Na samym początku firma funkcjonowała tylko na bazie członków rodziny i świadczyła usługi ślusarsko - kotlarskie w zakresie produkcji kotłów centralnego ogrzewania oraz parowników dla rolnictwa. Pięć lat po założeniu firmy, w roku 1985 został zatrudniony pierwszy pracownik spoza rodziny. Obecnie rodzice Henryka nie pracują już w firmie, a ich miejsce zajęła żona Emilia i córka Agnieszka. Rodzinna tradycja panująca w firmie sprawia, iż przykładamy ogromną wagę do jakości wyprodukowanego przez nas kotła.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kotłów centralnego ogrzewania. Produkujmy kotły typu UKS które mogą pracować bez sterowania jak również mogą być wyposażone w regulator ciągu powietrza oraz kotły UKS-G sterowane mikroprocesorowym regulatorem temperatury. Kotły sterowane zasypowe to również jednostki grzewcze typu KWM-S oraz wersje górnokanałowe KWM-SG. Posiadamy również w ofercie kotły z pełną automatyką podawania paliwa za pomocą podajników ślimakowych typu KWM-SGR. Nad procesem spalania w tych typach kotłów nadzór pełnią wysoce precyzyjne sterowniki mikroprocesorowe typu Argon 2 w kotłach z podajnikami oraz regulatory Proton wersja c.w.u. w kotłach zasypowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom informujemy, że do naszych kotłów można zastosować dowolnie wybrany przez Państwa sterownik umożliwiający kontrolę odpowiednich parametrów w trakcie procesu spalania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty jak również do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy w wyborze właściwego kotła odpowiadającego Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.