Kocioł SIEMKO KGS o mocy 25 kW ekogroszek - certyfikat 5 Klasa i EcoDesign

  • Producent: A.H.M. SIEMKO
  • Waga: 550 kg
  • Dostępność: PRODUKT DOSTĘPNY

Chcesz wiedzieć więcej
o kotle 5 KLASY ECODESIGN
lub zapytać o cenę zadzwoń

gsm. +48 694 690 708

 

kocioł wodny na ekogroszek
z podajnikiem ślimakowym

Moc kotła: 25 kW

Powierzchnia ogrzewana: od 200 do 250 m2

Kocioł 5 Klasy i EcoDesign SIEMKO KGS25 jest nowoczesnym kotłem spełniającym wymogi stawiane urządzeniom grzewczym na paliwa stałe. Odpowiednia konstrukcja kotła klasyfikuje ten kocioł do urządzeń ekologicznych. Kocioł opalany jest ekogroszkiem i wyposażony został w podajnik ślimakowy z ruchomym paleniskiem retortowym. Palenisko kotła posiada konstrukcję z płyt ceramicznych umieszczonych na bokach komory paleniska, które tworzą jednocześnie półki nad paleniskiem podajnika.

Sterowanie kotłem odbywa się za pomocą sterownika Argon 3, Titanic lub Iryd RTZ Pid, który reguluje procesem palenia (model sterownika w zależności od wybranej wersji wyposażenia kotła). Steruje także pracą podajnika ślimakowego oraz dmuchawy dostarczającej odpowiednią ilość powietrza w strefę spalania. Podajnik zasilany jest 80 W silnikiem. Przekładania podajnika to bardzo trwały zespół przekładni ślimakowych. We wnętrzu podajnika pracuje stalowy ślimak. Palenisko retortowe wykonane jest z żeliwa odpornego na wysokie temperatury. Sterownik w zależności od wersji może regulować pracą od 1 do 4 niezależnych pomp oraz siłownikiem zaworu mieszającego (tylko sterownik Iryd RTZ Pid. Do regulatora Iryd podłączyć można 1 lub 2 panele sterujące - ta opcja też zależna jest od wybranego sterownika. Panele pokojowe są wyposażeniem opcjonalnym. Oferowane sterowniki współpracują z panelami Pilot R lub Pilot G oraz Pilot G RF - wersja bezprzewodowa.SKŁAD ZESTAWU GRZEWCZEGO

  • kocioł z podajnikiem ślimakowym na ekogroszek i zbiornikiem na opał
  • dmuchawa aluminiowa (nadmuchowa) z metalowym wirnikiem
  • sterownik mikroprocesorowy: Argon 3, Titanic, Iryd RTZ - w zależności od wybranej wersji sterowaniaDANE TECHNICZNE KOTŁÓW KGDOTACJE NA KOTŁY !!!

Kotły z dotacją. Oferowane przez naszą firmę kotły 5 KLASY ECODESIGN należą do nowoczesnych urządzeń grzewczych, które objęte są programami dopłat i dofinansowań związanych z wymianą urządzeń grzewczych na nowoczesne i ekologiczne źródła ciepła.

Podstawowym celem Programu ograniczenia niskiej emisji jest systemowe ograniczenie emisji substancji szkodliwych do atmosfery, poprzez kompleksową likwidację istniejących, nieefektywnych źródeł ciepła. Założony cel osiąga się poprzez wprowadzenie systemu dotacji dla odbiorców, którzy zamieniają stare nieefektywne źródła ciepła na ekologiczne, energooszczędne urządzenia grzewcze oraz odnawialne źródła energii - układy solarne.

W związku z pracami związanymi z udoskonalaniem naszych produktów zastrzegamy sobie prawo do zmian konstrukcyjnych naszych produktów. Produkujemy różne wielkości kotłów. Kotły większe wykonujemy na Państwa specjalne zamówienie.